Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Tetratec EX 1200 szivárgás,...

Tetratec EX 1200 szivárgás, mitől?

Figyelt kérdés
Takarítás után összeraktam, és csöpög belőle a víz a füleknél, nem tudom hogy miért :S a rekeszek 100% hogy jól vannak benne, a tömítést is néztem elvileg az is jó. Lehet hogy a fejen belül van valami hiba?
2014. márc. 15. 21:35
1 2
 1/11 YourDestiny ***** válasza:
Pontosan hol? A csapon vagy a tömlőadapternél? Mert ha utóbbi, akkor nem jól raktad össze, esetleg túlzsíroztad a tömítést. A tömlőadaptert erőből nyomd le, és úgy zárd a füllel, ameddig csak megy. Nagyon nem mindegy, hogy rakod össze. Ha a csapoktól jön, nézd meg, jól van-e összerakva, jól van-e szorítva a cső a szorítógyűrűvel.
2014. márc. 16. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

[link]


ezen a részen

2014. márc. 16. 10:48
 3/11 YourDestiny ***** válasza:
Úúú, az szívás, mert az fejtömítés. Vedd szét, nézd meg, valami homokszemcse nem-r ragadt a tömítéshez. Ha nem, akkor rakd össze újból, de izomból. Ha szivárog, akkor sajnos javítás. Ha garis, akkor gari, ha nem akarsz rá várni, akkor venni kell egy fejtömítést. Egyébként milyen régi a szűrő? Az ilyen többnyire akkor fordul elő, ha nincsenek rendszeresen zsírral kezelve a tömítések. Sokan elfelejtik, ami nagy hiba, ugyanis elkeményedik a gumi, és korábban ereszteni kezd.
2014. márc. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
olyan 2-3 hónapos, első takarítás volt, igazából azért szedtem szét mert vettem bele siporaxot :S előtte nem volt semmi baja
2014. márc. 16. 12:04
 5/11 YourDestiny ***** válasza:
Akkor vagy hibás a fejtömítés, vagy szimplán rosszul raktad össze.
2014. márc. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 vizipityu ***** válasza:
Nálam is volt ilyen ( Tetra EX1200), kivettem a fejen lévő tömítés, tekretem rajta egyet (a tömítés azon része ami befelé nézett volt, most kifelé nézzen) és egyből jó lett.
2014. márc. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
nekem is volt ilyen.nem jol raktam össze a kosarakat ès szivárgott annál a csatnál.2* szettm szét mire jó lett.nekem is az első szét szedés után sikerült ez a probléma.azota jó.szilikon zsirtvén is használok.
2014. márc. 17. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
akkor ma babrálok egy kicsit a tömítésekkel. szilikonzsírból mindegy hogy milyet veszek?
2014. márc. 17. 11:07
 9/11 anonim ***** válasza:
én elektronikai boltba vettem.
2014. márc. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
na, amit adtak a szűrőhöz tartaléktömítést, azt kicseréltem. vettem obiba csapzsírt, azzal bekentem minden tömítést, egyelőre nem folyik sehol. viszont a szűrőben ilyen csörgedező hangot hallok, ez normális nem?
2014. márc. 17. 18:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!