Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mit tegyek a szivárgás ellen?

Mit tegyek a szivárgás ellen?

Figyelt kérdés
Van egy kb 100 literes akváriumom, gyári szett. Az a problémám, hogy a gyári műanyag tető mentén csordogál lefele víz az akvárium oldalán. Van külön légpumpám porlasztó kővel, és egy Eheim szűrőm is ami bubizik is. Baromi zavaró, hogy szétázik alatta az asztal, illetve vízköves folyamatosan az akvárium kívülről. Mit tudok tenni?
2011. aug. 21. 23:07
 1/3 anonim ***** válasza:
gondolom a pára csapódik le a tetőn és ez folyik le az oldalán. ha csinálsz nyílásokat a tetőn hogy a pára szabadon kijuthasson akkor nem lesz ilyen gondod.
2011. aug. 22. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 NRichárd ***** válasza:
Nem a pára miatt hanem ahogy a bubik feljönnek és kidurrannak a víz fröccsen fel. Megoldás ha elég nagy az akvárium rakd középre a porlasztókövet. Ha még így is akkor vedd kisebbre a levegőztető teljesítményét (ha nem tudod a cső elszorításához tudsz venni ilyen kis műanyagot. A szűrőről meg vedd le azt a csövet ami a levegőt szívja. Probléma megoldva :)
2011. aug. 22. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem is ugyan ez volt a problémám!Én azt csináltam hogy fogtam egy ilyen kb.2-4cm-es kis hurkapálca töredéket, és az etetőnyílást kitámasztottam vele..Nekem így megoldódott a gond! Ha hülyeséget mondtam bocsi, de nekem ez bevált! : D

2011. szept. 3. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!