Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 100l-es akváriumba milyen...

100l-es akváriumba milyen halat tegyek vitorlás mellé?

Figyelt kérdés
gondoltam hogy vitorlásokat rakok bele,de tudom hogy a kicsi halakat nem csípi meg van olyan ami kifejezetten zavarja őket,és milyen növényeket?nagyon szeretem a mohás-hínáros akváriumokat,amibe van ilyen korhadt fa meg ilyesmik csak nem tudom hogy milyen arányba rakjam be ezeket, a vitorlásnak jó a dús növényzet?

#akvarisztika #vitorláshal #moha #halak.akvárium #hínárok
2014. márc. 15. 21:41
 1/3 YourDestiny ***** válasza:
Semmilyet, mert a 100 liter borzasztóan kicsi vitorlásnak.
2014. márc. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
A sziámi harcoshal olyan hal amit nagyon nem szeret. De rakhatsz mellé gurámikat vagy törpesügereket és még harcsákat de a legkisebb hal a guppi amit rakhatsz legalábbis nálam megvannak a guppikkal
2014. márc. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
hogyha kicsi neki a 100 liter nem kockáztatom meg hogy megveszem őket és utána szépen sorban megdöglenek.tudnátok összeállítást kezdőknek egy 100l-es akváriumhoz?
2014. márc. 16. 15:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!