Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Tavi aranyhalat kaptam vagy...

Tavi aranyhalat kaptam vagy mit és nincs semmilyen haltápom itthon füvet esznek vagy kenyeret?

Figyelt kérdés

2014. márc. 19. 22:55
 1/8 Salx Narval ***** válasza:
Ennyi hozzáértéssel nem biztos, hogy jó ötlet volt elfogadni. Ha nincs otthon haltáp akkor menj el és vásárolj, de jobb lenne ha visszaadnád és akkor fogadnál el halat, ha az igényeinek megfelelő körülményeket biztosítani tudod, ezt alatt nem kaja beszerzését értem.
2014. márc. 20. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nem azt mondtam aranyhal -,-" hanem hogy tavi aranyhal!!!

Nem ez a kis seggdugasz hanem a nagy ponty féle

[link]

-,-"

2014. márc. 20. 06:02
 3/8 Salx Narval ***** válasza:
És ez szerinted mit változtat a helyzeten, ők sem esznek füvet és ezek tartásához sem értesz. Amúgy ezek a kis "seggdugaszok" is elérhetik a 20-25cm-sőt.
2014. márc. 20. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
És ahelyett hogy kötözködtök nem tudnátok normálisan válaszolni a kérdésemre???
2014. márc. 20. 16:42
 5/8 anonim ***** válasza:

vegyél haltápot, inkább addig ne adj nekik semmit enni. fagyasztott szúnyoglárvát vegyél.


akváriumban tartod?

2014. márc. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem akarok kötekedni, de kaptál választ a kérdésedre. NEM esznek se füvet se kenyeret(ezt éppen megennék de nem a legjobb). ha akváriumban(minimum 200 liter nagyon jó szűréssel) vannak, vegyél nekik fagyasztott kaját, és forrázz nekik földségeket. Ha tóban vannak akkor jó minőségű száraz eleséget vegyél.
2014. márc. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Salx Narval ***** válasza:
Azt hiszem az első válaszban, mindent normálisan leírtam. Mi nem volt érthető számodra?
2014. márc. 21. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tavi halat kínzás akváriumban tartani. A nevében is benne van hogy TAVI. Ha nincs tavad mit kezdesz velÜk add vissza vagy hozd hozzám nekem van egy 25 m3-es tavam itt el férnek.
2014. márc. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!