Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ma vettem egy aranyhalat de...

Ma vettem egy aranyhalat de már itthon döglődik miért?

Figyelt kérdés
nincs levegőztetője, de sok helyen hallottam hogy nem kell nekik mert ők szívós halak.... növény még nincs bent neki csak kavics meg víz, megilyen víztitsztitóshülyeség amit a boltban adtak.. mégis így oldalasan megy és vergődik.. adtam neki friss vizet mit csináljak vele? hétvége van sehonnan nemtudo levegőztetőt venni. :/
2011. szept. 3. 15:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Miért kínzod? Kell annak a halnak levegőztető és így megfog halni, én is max éjszakára kapcsolom ki,de reggel már lelassulnak, mert nincs benne oxigén, muszály lesz venned gyorsan, mert meghal.
2011. szept. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
*muszáj, (bocs)
2011. szept. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Víz van az akváriumban? :D
2011. szept. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Itt egy aranyhal tartásáról szóló cikk egy megbízható oldalról: [link]

Olvasd át ezt az írást, és amennyiben minden cikkben említett tartási feltétel megvan nálatok, sajnos nem tudok többet segíteni.

2011. szept. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szívósak, ha biztosítod neki a minimális életkörülményeket. Ez egy 150 literes akváriumot jelent, külső és belső szűrővel, lehetőleg 24 fok alatti vízzel. Amit most csinálsz, az állatkínzás, nem tudom, miért kell úgy belefogni valamibe, hogy nem is érdekel, nem is olvasol utána...
2011. szept. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Légyszi mondd hogy gömbakvárium!!!

E nélkül nem teljes a történet! :)

2011. szept. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Naja, nem is írtad, hogy mibe raktad, akkor honnan tudjuk? :)
2011. szept. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
szerintem azóta már meghalt :$ már 3 órája nincs oxigénje...
2011. szept. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
azóta is él.. és virul.. :) eddig egy 70literes akváriumba volt.. ami a teknősömé volt.. msot pedig egy igen GÖMB akváriumban van... ma kapta.. és tetszik neki nem haldoklik.... bár valamit nagyon kiabál.. :D de nem hallom sajnos mit mond. :/ egyébként nincs levegőztetője.. de mindennap frissvizet kap a csapból.. ^^ és jól érzi ő íg yis magát.;)
2011. szept. 5. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!