Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Panda páncélos törpeharcsák...

Panda páncélos törpeharcsák mellé mehet valamilyen kisebb rák vagy garnéla?

Figyelt kérdés
2014. márc. 26. 16:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem nehéz ügy, mondjuk egy kifejlett red cerryvel nem hinném, hogy tudnának mit kezdeni, az utódokat szinte minden hal megeszi, legyen az nano hal vagy bármi ami példa artemiat eszik, tehát mindenevő.


A probléma az élettér, a páncélosok az aljzaton turkálnak, főleg a front üveg előtti részt célszerű szabadon hagyni nekik, hátra felé lehet építkezni.


Ha meg tudod oldani, hogy példa csinálsz egy 10cm magasságban egy mohás teraszt, akár fa ágak, szúnyogháló, rá jávai, fölé meg valami árnyékoló növény akkor mehet szerintem a dolog.


Ha csak az ajzat van mindkettőnek akkor etetésnél probléma lesz, a panda csapathal, legalább 6 darab vagy több akkor nem stresszes, ha ott vannak a garnik akkor elsodorják őket, feljebb menni én még nem láttam páncélos harcsát, olyan még nem volt, legalábbis nem láttam, hogy a fa ágakon turkálták volna a mohát kajáért.


A garnik nálam meg szívesen vannak a javain meg a tavi tündérhínár levelei a kedvenc pihenő, vagy étkező hely.

2014. márc. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A pandák nem bántanak senkit. Nekem évekig voltak együtt a redekkel, akik úgy szaporodtak mint állat. 12-t vettem, egy éven belül több száz lett. Soha egyet nem ettek meg a pandák.
2014. márc. 28. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Méla Béla válasza:
Nekem vegyes akváriumban vannak a garnélák, egy csomó más hallal, vígan szaporodnak, a pandákkal kb. 1 cm-re esznek egymástól, gond nélkül.
2014. márc. 31. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!