Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Sziámi harcoshalat szeretnék...

Sziámi harcoshalat szeretnék tartani kb 3-5 darabot? Mennyiért lehet őket venni kb? Illetve milyen mréetű akvárrium kell neki, vizmelegitő hány vattos kell? Szűrőt milyet vegyek?

Figyelt kérdés
Nem tudom boltba megvenni csak neten ugyhogy válszoljatok.
2009. dec. 17. 13:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Azt ugye tudod, hogy egy akváriumban csak egy halat tarthatsz a sziámi harcoshalból?
2009. dec. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem. akkor milyen halak jöhetnek hozzá?
2009. dec. 17. 13:41
 3/7 anonim válasza:
A hímek kb 1000 forintba kerülnek.Abból csak egyet lehet tartani egy medencében.Hát ha abból indulok ki,hogy vannak akik befőttesüvegben tartják őket,akkor azt mondanám nem kell nagy akvárium nekik,de ha azt nézem hogy területvédő,akkor kb 30-40 liter minimum,és sok búvóhely,hogy a nőstények elrejtőzhessenek a hím elől.Én tartottam már hím mellett nőtényeket,de egy idő után nem,mert lecsipkedték a hím úszóit.
2009. dec. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

ragadozó hal, más fajta halat nem tehetsz be. vagy beteheted, de megtámadja, megeszi.


[link]

2009. dec. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

13:42-es vagyok

Szűrést nem feltétlenül igényelnek,viszont ebben az esetben hetente ajánlatos részleges vízcserét csinálni.

A vízfűtőt pedig ha automata én olyan 26 fokosra lőném be,de mivel labirintkopoltyús halakról van szó,a medencét teljesen fedd le,hogy a víz feletti közvetlen levegő ne legyen hidegebb mint a víz,mert időnként feljönnek levegőért,és ha az hidegebb könnyebben megfáznak.

2009. dec. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Én 800 ft-ért vettem, csak egyet lehet egy akváriumba.Mellette van nekem még harcsa, molly, neonhal, üveghal, guppi.
2009. dec. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Bármit lehet mellette tartani, aminek nem nagy és "fátyolos" az úszója, mert arra támad.


Amúgy békés állat.

2009. dec. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!