Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Kicsit furán viselkedik a...

Kicsit furán viselkedik a bettám, vagy ez normális?

Figyelt kérdés
pár napja vettem egy kék koronás bettát és féltem hogy össze fog verekedni a többi hallal (6 fiu guppi 50 liter) de szerncsére nem bántja őket viszont nem tudom hogy ez normális e ennél a fajtánál még nem volt ilyenem hogy nem igazán elől úszkál a többiekkel hanemm inkább olyan helyekre megy ahol tompább a világítás vagy növények között bujdos csak mert a guppik ilyent sosem csinálnak max ha mégis osakeverednek utánna egyből ki is jönnek ő meg olyan kis fura kicsit félős is és az zavar a leginkáb mert szerintem ha normális lenne ilyt nem csinálna hogy lefekszik a kavicsra levelekre valamikor gyhén oldalra dőlve az uszonyával támasztja magát szovaé kicsit furcsa most is csak ott hátul uszkál ahol nincsenek ott a többi halak és ott meg a hátsó sarkokba fennt kevesebb a világítás általába ott van tehát igy előtérben nem vagy talán egyszer kétszer láttam még normális ez? csak nehogy megdögöljön mert sajnálnám szegényt olyan szép.... szoval ez a fajta általában ilyen?? vagy valami baja van?
2014. ápr. 5. 14:09
 1/3 anonim ***** válasza:
pff.nemtom,szerintem rakj fel 1 képet róla megnézzük beteg -e.Szerintem vagy félős vagy nem szokta meg még a helyét.De inkább örülj hogy nem nagy jani az akváriumba,mert széttépheti a guppy uszonyát. rakj 1 KÉPET RÓLA
2014. ápr. 6. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
pfuu mára megtéphe a két legszebb guppimat az egyiknek már csak a fele farka van meg :( most különraktam egy saját kis akiba itt normálisan viselkedik
2014. ápr. 13. 18:11
 3/3 anonim ***** válasza:
Az enyém is oldalra dől meg a kövek alá bújik és ott fekszik de a hím is ugyan úgy csinál de szerintem ha nincs baja a tiédnek sem gondolom így pihen h oldalra dől (nem vagyok szakértő csak pár napja vannak meg és abból gondolom mert rendesen esznek meg ha olyan kedve van ficánkol a vízbe)
2014. ápr. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!