Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ez milyen akvárium? Jó?...

Ez milyen akvárium? Jó? (kezdő vagyok)

Figyelt kérdés

[link]

54 l.Viszont ahogy nézem nincs hozzá alátét.Az nagy baj?

Illetve milyen és mennyi halat célszerű bele tenni?


2014. ápr. 6. 09:56
 1/7 anonim ***** válasza:

Itt egy pont akkora méretű, amit alá lehet rakni:

[link]


Vagy veszel valahol egy normális polifoamot és méretre vágod.

2014. ápr. 6. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem ilyenem van, de ebbe egy darab bettát, vagy több NANO halat lehet tartani, esetleg garnélákat (nekem garnélásom van). Ha több és nagyobb halat akarsz, akkor 80 liter fölött keresgélj.
2014. ápr. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Egyik komplett szett se jó.

Ha nagyon kevés hal lesz benne, akkor működőképes lehet.

2014. ápr. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is 54-es szettet vettem, azóta bánom. A szűrőt elég hamar cserélnem kellett, mert nem forgatott meg elég vízmennyiséget. A lámpa ami a tetőben van sok növény számára nem ad elegendő fényt, és a tető sajnos nem alkalmas még egy fénycső beszerelésére. Ha műnövényeid vagy moháid lesznek, vagy egyéb, kevésbé fényigényes növények, akkor persze jó. Garnélásnak én is ajánlom, arra szerintem tökéletes, nálam red cherryk figyelnek benne. Egy két kisebb nano hallal, pl endler guppival nagyon szép kis akvárium lehet egy 54 literesből, viszont ha te is úgy beleszeretsz az akvarisztikába, mint én, hamar meg fogod bánni, hogy csak ekkora akváriumot vettél :)
2014. ápr. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

2-es vagyok: Ráadásul, ha nem olyan élőlényt tartasz, ami kiugrál, akkor nem is kell a tető (az nyomja meg az árat és határozza meg a világítást).


Szerintem előbb ki kellene találnod, milyen állatokat tartanál, és az ők igényeiknek megfelelő akvát válassz, így nem kell a gombhoz keresni a kabátot.:)

2014. ápr. 7. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
jav:ő
2014. ápr. 7. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 sanya9906 ***** válasza:
Én is ilyen akvát vettem és már nyolc éve kifogástalanul működik halakkal. Lehet veszek mégegyett.
2014. ápr. 12. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!