Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Vissza kell venni a szűrő...

Vissza kell venni a szűrő teljesítményén?

Figyelt kérdés

96l-es akvát indítottam fan3 belső szűrővel amiben bazaltot használtam term. nem sikerült rendesen kimosni :( de 2-3 nap alatt leülepedett a fehér por.

2 hete 1200l/h-s külsőre váltottam ami nincs fojtva.

pár nappal ezelőtt vízcserekor sikeresen felvertem ezt a port (azonnal látható volt) azóta csak kering és kering és nem ülepszik semmit sem .

se hal se etetés nincs még csak némi csigusz aminek a kakiját be is szívja a szűrő de a port csak keringeti.

hogy kell visszavenni a sodrást hogy le tudjon ülepedni a szűrőben csak vatta kerámia és durva csivacs van + egy üres kosár. a por elszáguld az áramlással a szívókosár mellett de a növényi és egyéb cucc nem


2014. ápr. 6. 21:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne fojtsd le a külsőt, akkor inkább egy esőztetőt tegyél rá. Egy csövet a fújókájára, aminek az oldalán vannak lyukak, ezzel csökken a tornádó, de szívni szív ugyanúgy.
2014. ápr. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 YourDestiny ***** válasza:
Ha nagyon erősnek találod, akkor a kimenő (out) oldai csappal lehet szabályozni. A másik mindig legyen teljesen kinyitva!
2014. ápr. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!