Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Manadot elég átmosni, mielőtt...

Manadot elég átmosni, mielőtt megy az akváriumba vagy áztatni kell pár napig?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 16. 17:33
 1/9 jaffa válasza:
Elég átmosni, az sem kis feladat, főleg ha nagy az akváriumod és sok a föld. Nekem is Manadom van, a növényeim szeretik, jól is néz ki, szóval megéri!
2014. ápr. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

50 literes az akvárium.

5 litereset vettem, elvileg elég bele a fele, vagy annál kicsit több.

Legalábbis a kereskedésbe azt mondta az eladó...

2014. ápr. 16. 18:11
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem lesz elég bele, elég sok por is van benne... Az eladónak az a célja, hogy a drágább kis kiszerelést vedd, aztán látva, hogy nem elég, visszamenj másikért. Elég átmosni, de aztán figyelni kell a vízkeménységet, mert változtathatja.
2014. ápr. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Ez volt a nagyobb kiszerelés.

Volt ez, az 5 kg-os, meg a 2,5 kg-os....

2014. ápr. 16. 20:04
 5/9 anonim ***** válasza:
54 literbe 10 liter Manadót vettem ami pont elégnek bizonyult. Rengeteg por van benne szenvedés volt átmosni utána áztattam pár napot és megint kimostam mielőtt betettem. A fénycsövem miatt lilás-piros színű (tropical red). Kis számítás: 60x30x4-5 cm alapterületű talaj ami kb. 7-9 liter között mozog
2014. ápr. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nekem az 5 kg is elégnek bizonyult,át még maradt is...

Átmostam, de por alig volt benne...

2014. ápr. 17. 18:05
 7/9 anonim ***** válasza:
Akkor nagyon szerencsés vagy mert nekem a 10kg-os csomagban rengeteg (kb. 1kg) por volt.
2014. ápr. 18. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
én a 60 literesembe 10 litereset raktam. Szerencsére nekem sem volt poros, két-háromszor kellett csak átöblítenem, pedig sokkal rosszabbra készültem:)
2014. ápr. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Amúgy milyen vastagon ajánlott ?

Mert nekem kb 2-3 cm magasan van...

2014. ápr. 18. 12:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!