Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen halaim legyenek?

Milyen halaim legyenek?

Figyelt kérdés
sajnos nincsen háziállatom :( pedig a szomszédnak is van egy csomó állata és a szüleim nem engedik hogy legyen kutyám vagy cicám.Amúgy nem engedtek volna semmilyen állatot,de kikönyörögtem halakat,mert azt az egy állatot engedik csak meg,de nekem az is jó végülis szépen elúszkálnak meg szépek.... :) és összespóroltam zsebpénzt akváriumra meg szűrőre meg növényekre, halakra de még semmit nem vettem meg.Azt szeretném kitalálni hogy milyen halaim legyenek,és hogy hány darab.Már láttam ilyen szép "világítós" halakat meg sok szépet de még soha sem voltak halaim tehát nem tudom hogy mekkora akvárium kell nekik....segítenétek?

2014. ápr. 19. 16:57
1 2
 11/13 anonim válasza:
Attól függ hány halat akarsz..... ;)
2014. ápr. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Kb 4 liter egy halra.... De előbb nézz Te is utána
2014. ápr. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
köszi mindenkiii
2014. ápr. 21. 17:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!