Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Vajon mi lehet a halammal?

Vajon mi lehet a halammal?

Figyelt kérdés
Soha nem láttam még ilyet, ma reggel egy "kicsit" megijedtem. A black mollymnak a kakilós részénél ilyen hússzínű valami lóg. Olyan mintha a húsa lenne. Pár éve vannak halaim, de ilyet még soha nem tapasztaltam. Amúgy a kedve nem rossz, eszik etetésnél. Olyan mintha három ilyen kis gömbszerű, rózsaszín valami dudorodna neki, de elég nagy ahhoz, hogy észrevegyem.
2014. ápr. 23. 08:03
 1/1 anonim ***** válasza:
Biztos férges. Vedd ki gyorsan, tedd külön, és kezeld minél hamarabb!! Sera Omnipur elég jó, de ez nem kimondottan erre megoldás - ha még nem késő. Vannak kimondottan erre is gyógyszerek, menj be egy boltba, és olvasgass. De az omnipurt is megpróbálhatod, nekem eddig mindig bevált.
2014. júl. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!