Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Az 54 literes aksimba ez így...

Az 54 literes aksimba ez így jó lessz?

Figyelt kérdés
Szval van egy 54 l aksim és van benne 4 platti + 12 fekete neon hal. Szeretnék majd még bele 2 plattit meg még 4 neon halat meg talaj lakókat. Ezt meg lehetne valósíteni vagy haggyam így és csak talaj lakókat vegyek? a normális válaszokat előre is köszönöm! 11L

#akvárium #platti #fekete neon
2014. ápr. 25. 09:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Már így is sok hal van benne. Plattinak eleve 100 literes akvárium kell. Fekete Neonnak kb 70-80 literes. Az még talán meg van ekkora helyen. De azt is túl telepítetted. Nem jó az egész. Sok benne a hal. Szűrésed milyen?
2014. ápr. 25. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
akkor én azt rosszul értelmeztem a halinfo-n hogy minimum 50l aksi? (a plattinak) [link] egyébként a fekete neonhalak úgy kerültek hozzám és nem vettem viszont csak 3-an voltak és most jöttem rá h félre is irtam mivel csak 8 feketeneonom van és 12 szerettem volna dehát ha nem lehet nem lesz:) a másik meg hogy aquel vagy hogy irják (nemtom) 54 literes aksi szettem van és a hozzá való szűrő asszem aquel fan? nemtudom viszont bármennyire is negatív volt a válaszod én pozítivan állok hozzá meg fogadom a tanácsod nem lessz több halam! :) szép napot! :) 11L (11 éves lány)
2014. ápr. 25. 12:06
 3/7 A kérdező kommentje:
jah bocsánat még annyi hogy a feketneonnál is azt irta hogy minimum 60 literes és én amien naív vagyok csak nem lessz gond az a hat liter...:( remélem nem követtem azért világ hibát én is még csak kezdő vagyok volt már aksim viszont a naívságom vagy nem tudom hogy nevezzem ien téren rossz mert... sztem érted:) csak ennyit szerettem volna még. Szia!
2014. ápr. 25. 12:11
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem elég bele ennyi platti és neon, törpe szívóharcsa mehet még bele vagy 4-5 darab, ha mindeképp szeretnéd.
2014. ápr. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a kedves válaszod!:)
2014. ápr. 25. 18:43
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem sértésnek szántam. Bár így ha 8 neonod van, akkor bőven jó lesz. Hát nem tudom de ha akarsz talaj lakókat, Talán törpe páncélos harcsával megpróbálkozhatsz. De akkor már fenn áll a túl telepítettség veszélye. 5-6 halat tegyél bele. Mert szereti ha sokan vannak.
2014. ápr. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Jólvan én sem vettem sértésnek!:) és köszi!
2014. ápr. 26. 09:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!