Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ha egy bálna egyben lenyelne...

Ha egy bálna egyben lenyelne egy búvárt?

Figyelt kérdés

Ha egy bálna lenyelne egyben egy búvárt, akkor lenne esélye kiszabadulni?


A búvár mivel fázós 2 db búvár ruház visel. (talán nyújt valami védelmet a gyomorsav ellen)


Búvárszemüveg

Oxigén palack

Kés

Fejlámpa


Tudom hogy eléggé ostoba kérdés, de lehetőleg ne trollkodjátok el :D


2014. máj. 1. 22:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Ott bukik az elmélet, hogy hiába visel 2 búvárruhát, a búvárok arca, keze, lába szabad. Illetve a búvárt nem fogja egyben lenyelni sem.
2014. máj. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 sanya9906 ***** válasza:
Az egész ott bukik hogy a bálna azért eszik kishalat meg krillt mert a nyelőcsövén csak ezek férnek le az ember nem férne le
2014. máj. 2. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
A kés vágja a húst. Innentől fogva mi a kérdés?
2014. máj. 2. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem csupán a szilás ceteket nevezik bálnának, de a fogasceteket is. Vagyis egy ámbráscet, vagy egy kardszárnyú delfin le tudna nyelni egészben egy embert. Elméletileg lehetséges, hogy túlélje valaki, ha még azelőtt szabadul ki, mielőtt elfogyna az oxigén, illetve mielőtt a gyomorsav megölné. Azt nem tudom, hogyan reagálná le az állat, ha késsel elkezdenék vagdosni belülről. Lehet, hogy kihányná a bántalmat okozó gyomortartalmat, ez lenne a jobbik változat. Kérdés az is, hogy kihányt állapotban ott hagyná-e, vagy újra lenyelné, miután jobban megrágta. Azt is el tudom azonban képzelni, hogy a késszúrásra válaszul olyan veszett ficánkolásba kezdene, hogy az odabent lévő búvárnak eszébe sem jutna még egyszer kést használni.
2014. máj. 4. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!