Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Nőstény guppimnak óriási hasa...

Nőstény guppimnak óriási hasa volt ezért külön tettem. Kb 5 perce volt külön és most az edény alján van valami sárga nagyon pici golyó, aminek a közepében egy sötét folt van. Azok majd a picik lesznek?

Figyelt kérdés
Mi lehet az? A guppi elevenszülő. Akkor miért így rakja le a kishalait? Vagy az nem az?

2014. máj. 6. 16:19
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Eltűnt az a sárga valami. :/ Visszatettem a halat a többihez. majd lesz ami lesz alapon....
2014. máj. 6. 17:11
 2/12 anonim ***** válasza:
Valami gubanc lehetett a kicsikkel... Szerintem nem lesznek belőle már élő kis guppik, de ne legyen igazam! :)
2014. máj. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
:(( Azóta is még nagy a hasa. Nem tudom most akkor mi van.
2014. máj. 12. 21:01
 4/12 anonim ***** válasza:

Hát, ha még nagy a hasa, reménykedhetsz, de őszintén megvallva, még nem találkoztam ilyesmivel.

Neten keress rá valahogy, olvass el több fórumot/írj be, hogy más tapasztalt-e már hasonlót.

De szerintem tedd külön, tegyél be neki növényeket is, hadd érezze biztonságban magát.

Lehet, hogy stresszes, és ezért nem engedi ki a kicsiket.

Várj még 1-2 napot, etesd rendesen, legyen megfelelő a víz hőmérséklete, legyen elég oxigén neki, aztán meglátod.

Többet nem nagyon tudsz tenni érte...

2014. máj. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Mi újság a halacskával?
2014. máj. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Még nagyobb lett a hasa :) Még a többiekkel van

Sajnos elpusztult 4 halam. Csak a guppikból nem pusztult el egy sem. Remélem lesznek picik.

2014. máj. 18. 11:56
 7/12 anonim ***** válasza:
Mitől pusztultak el?
2014. máj. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
valami fertőzés lehetett.
2014. máj. 21. 11:55
 9/12 anonim ***** válasza:

Lettek kicsik?

Egyébként szerintem halva született az az egy kishalacska.

Ha erős fénynél megnézed a guppi hasát, látszanak benne a kicsik összepréselődve. És kb egy sárga labdát látsz egy fekete folttal. Az a bébi guppi :)

Nekem is most születtek, nagyon aranyosak...

2014. jún. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem lettek kicsik, sőt elpusztult az összes halam. Valószínűleg fertőzött halakat vettem. Most van két teleszkópszemű aranyhalam.
2014. jún. 12. 20:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!