Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Az easy carbótól tényleg...

Az easy carbótól tényleg lényegesen jobban fejlődnek a növények, vagy csak jó marketing fogás? Algák ellen is tényleg hatásos?

Figyelt kérdés
2014. máj. 9. 09:56
 1/3 Pendulum92 ***** válasza:

Én megmondom őszintén, nem tapasztaltam lényeges változást. Talán mintha hajszálnyival jobban nőnének, de még egy élesztőshöz képest is kb nullával egyenlő.

Másnál jobban működik.


Alga ellen tényleg hatásos, de én nem erre alapoznék, én töményen öntöttem az agancsalga nyakába, ki is sikerült írtani vele nagyjából.

2014. máj. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Platypus ***** válasza:
Csak akkor látványos a hatása, ha pont a CO2 hiány volt a növényeknél a limitáló tényező. Általánosságban hasznos dolog, de azért nem varázsszer.
2014. máj. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 YourDestiny ***** válasza:
Nem nevezném marketingfogásnak, nálam például a mohák rohamosan fejlődenek tőle, nélküle akkora a különbség, hogy kis túlzással majdnem stagnálnak. A szálai is sokkal erőteljesebbek, szinte tűszerűek, kemények, sokkal nehetebben foszlanak szét. Az összefüggést nem tudom, de ezt tapasztaltam. Hozzá kell tennem, hogy ilyen különbséget csak jávai mohánál vettem észre, semmilyen más növénynél nem, amim van vagy volt. Ecsetalgát is szépet tudok irtani vele, fecskendővel és injekciós tűvel szoktam a pofájába nyomni, aztán pá.
2014. máj. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!