Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Normális viselkedés bettától?

Normális viselkedés bettától?

Figyelt kérdés
3 nőstény és 1 hím bettám van az egyik szinte egész nap fekszik csak levegőért jön fel meg néha úszkál de eszik rendesen, nem is fakult ki és azóta így viselkedik mióta haza hoztam és úgy néz ki mintha tele lenne ikrával (a hím próbálkozik a habfészekkel de nem nagyon megy neki, még fiatal) normális viselkedés tőle ez az állandó punyadás vagy lehet hogy beteg? (remélem érthetően fejeztem ki magam) Ui.:fűtő, szűrő van 27fokos a víz és a bunkók legyenek kedvesek mások kérdéseihez írni ide nem muszáj köszönöm

2014. máj. 12. 16:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia! A többihez képest passzívez nagyon a hal?

Szerintem nem normális, elvileg ha minden rendben vele, kellene hogy lásd rajta, hogy jól érzi magát.

2014. máj. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nem az látszik rajta hogy kedvetlen inkább hogy húzza lefele a súlya mert mikor feljön levegőért utána hagyja magát lesüllyedni de szokott úszkálna csak kb. fele annyi időt mint a többiek (amennyit én látok mert csak este van időm jobban megnézni őket)
2014. máj. 12. 19:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!