Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Halas akváriumban kell külön...

Halas akváriumban kell külön etetni a rákokat, vagy elég az nekik amit találnak?

Figyelt kérdés
2014. máj. 13. 14:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet kapni külön kaját rákok számára.
2014. máj. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Attól függ mivel eteted a halakat. Alapvetően az is jó nekik amit a halaknak adsz. Én a kisméretű Aquatic Nature Tropical Excel Colort szoktam adni a halaknak és az a garnélák is szeretik. Néha kapnak szárított tubifexet és lemezes tápot azt is szeretni szokták. Külön garnélás tápot nem adtam vettem soha. Néha teszek be a garnéláknak növényi eledelt, zöldborót, spenótot, sárgarépát (persze mindent megfőzve. A tapasztalatom az, hogy a spenótot nagyon szeretik. Piacon vegyél egész spenót levelet, főzd meg, hogy puha legyen és sterilizált. Utána mehet bele az akváriumba. 10-15 perc múlva meglátod ellepik.
2014. máj. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Platypus ***** válasza:
A garnéláknak több növényi kaja kell, mint az átlagdíszhalnak, ezért mindenképpen érdemes nekik legalább egy kis forrázott zöldséget adni. Ha meg a halak nem hagynak nekik, akkor valami süllyedős táp sem árt nekik.
2014. máj. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem a TetraWafer Mix-et ajánlották!
2014. máj. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mondom próbáld ki a spenótlevelet. Imádják. A levelet egészben forrázd meg egy kicsit (nem kell sokáig főzni, mert amúgy is elég puha).
2014. máj. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!