Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mivel tudom letisztítani a...

Mivel tudom letisztítani a co2 diffuzorra lerakódott szenyeződést és algát?

Figyelt kérdés

#alga #co2 diffuzor
2014. máj. 27. 15:47
 1/4 vizipityu ***** válasza:

Vannak gyári profi cuccok:

[link]

[link]

Ezek tuti hatékonyak és tisztítás után nehezebben megy vissza az alga ( én személyesen nem próbáltam őket).

Vagy

Otthonilag:

Ecetben vagy nem illatosított clorox-ban való áztatás. A Gyári és otthoni megoldás után sem nem árt egy kis vízelőkészítős vizes áztatás, hogy az összes tisztítószer lemenjen róla.

2014. máj. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, azt hiszem, hogy a házi megoldásnál maradok, mert gondolom határon túl ezek nem szállítanak. Ami az ecetben való áztatást illeti, milyen vízelőkészítőt használjak? Illetve honnan tudom, hogy mikor ázott ki teljesen?
2014. máj. 27. 20:24
 3/4 vizipityu ***** válasza:
Ha nincs otthon alapból vízelőkészítő és csak ecetben áztatod akkor elég ha utána sima vízben alaposan kiöblíted. Az ecet egyébként is természetes anyag. Nem igazán tudom így időben behatárolni. De egy 5-10 perc kb. elég lesz. Utána viszonylag könnyen lejön róla az alga, és miután visszaraktad, javul a porlasztás.
2014. máj. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
20%-os ecetbe én kb egy órán át hagytam ázni pohárban és azalatt leázott róla a zöldalga.
2014. máj. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!