Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Melyek azok a halak amelyek...

Melyek azok a halak amelyek elvannak EGYEDŰLL vagy kevesebben és sok hallal kijönnek?

Figyelt kérdés
Minden felszerelés megvan meg nagy is az akvárium szval bátran írjatok. ( 70 centi hosszú és assziszem 60 literes)

2014. jún. 10. 13:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha csak 1 darab halat akarsz, akkor a betta (sziámi harcoshal), "szolójátékos", meg tudtom szerint az aranyhalakat is magukban szokás tartani, de utóbbim még sosem volt, meg abban sem vagyok biztos hogy 70 liter elég neki.
2014. jún. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%

így első olvasásra kezdőnek tűnhetsz és lehet, hogy fiatalnak is!


Azért egy 60 L-es akváriumból lehet már csodát varázsolni. Szerintem összesen egy 10-15 db NEM nagyra növő halból rakhatsz bele. Ilyen pl a molli, xifo, guppi...Vitorlást semmiképpen se rakj bele, mert kb 2 hónap alatt ki fogja nőni és pici lesz neki.

Te mondjuk csinálhatsz egy lazacos kis akváriumot is...sokféle lazac van. Aztán ez is gyönyörű tud lenni ha csak neonhalakat raksz bele...nagy a választék!

De a legfontosabb, hogy semmiből se 1 db-ot rakj bele!

Jah és a szűrése az jó legyen az akváriumnak. (400L/h-s szűrőtől felfele elfogadható a szűrése. Jobb ha külső szűrőt szerzel be (használtan 10000 Ft-ért kapsz már egyet és akkor szép tiszta vized lesz)

Növények mindenképpen élő növények legyenek (cripto, valisneria, anubias félék)és igénytelenek.

Röviden tömören ennyi egy akvárium!

2014. jún. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A sziámi harcoshal csak egyedül tartható, vagy egy hím-egy nőstény. Az aranyhal nagyra nő, többed magával bátran tartható, de a te medencéd kicsi lenne neki. Az én álmom sósvízi akvárium színes korallokkal, bohóchallal, csillaggal.
2014. jún. 16. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!