Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » A szűrőbaktériumok meddig...

Norbig kérdése:

A szűrőbaktériumok meddig bírják áramszünetkor?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok mert olvastam olyat hogy csak pár órát bírnak.Ez igaz lenne?
2014. jún. 18. 11:11
 1/8 anonim ***** válasza:

Igaz, 2 órát bírnak kb.

Ha sok órás áramszünet lesz vegyél szünetmentes tápot.

2014. jún. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 YourDestiny ***** válasza:
Ez összetettebb. Normál belső szűrőben szerintem egy-két óra alatt a nagy részük elpusztul. Jól beállt, egy ideje működő külső szűrőben szerintem van olyan közeg és abban rendelkezésre álló oxigénmennyiség, hogy 4-5 órás leállás átvészelhető.
2014. jún. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm.Akkor nálam gondok lehetnek mert évek óta úgy üzemel a külső szűrő meg a belső is hogy éjszakára kivan kapcsolva.
2014. jún. 18. 16:13
 4/8 YourDestiny ***** válasza:
Akkor lényegében nem is működött soha a szűrésed. Mozgott a víz nappal, összeszedte itt-ott a mechanikai szennyeződést, de a lényeg hiányzott. Szóval igen, jó nagy gondok vannak.
2014. jún. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod!Akkor mostantól megpróbálom estére is bekapcsolva hagyni.
2014. jún. 18. 16:42
 6/8 YourDestiny ***** válasza:
Ne kapcsold ki, mivel így dísznek van a külső szűrőd. Ha azért teszed, mert hangos, a belsőt ki lehet, csak a külsőt ne.
2014. jún. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Fél óránál nem ajánlott több időre kikapcsolni a szűrést. Éjszakai kikapcsolást meg nem megkell próbálni megszüntetni hanem muszáj. Ezzel komoly veszélynek teszed ki állatkáid
2014. jún. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat,megfogadom.Most már 0-24 menni fog a szűrés.
2014. jún. 20. 17:07

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!