Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mit csinálhatok olyan hallal...

Mit csinálhatok olyan hallal ami már lassan kinövi az akváriumot (80-lit körüli)?

Figyelt kérdés
Nem akarok nagyobb akváriumot, meg ne írjátok azt, hogy süssem meg. Állatkert beveszi?
2010. jan. 4. 20:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Milyen halról van szó?
2010. jan. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Aranyhal kb 20 cm
2010. jan. 4. 21:03
 3/7 anonim ***** válasza:
Akvarista.hu ingyen elvihető topicba ird ki,és imádkozz hogy kell valakinek.De 1-2 halat lehet h bevesznek.De milyen hal?
2010. jan. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Salx Narval ***** válasza:
Én is az elajándékozást, esetleg a cserét ajánlanám.Remélem ezt is olvassátok, kedves gömbakváriumos kollégák.
2010. jan. 5. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ezt most nem értem miért írod? Tudom, hogy abban nem jó egy halnak sem. Nekünk 3 van de csak 1 nőtt ekkorára.
2010. jan. 5. 08:05
 6/7 Salx Narval ***** válasza:
Nem neked írtam kedves kérdező, hanem az oldalon lévő kételkedőknek, akik nem hiszik el, hogy nagyra nő az aranyhal és minden áron gömbakváriumba akarják nevelni.A te eseted jó példa lehet számukra.Bocs ha, félreérthető volt.Neked csak a válaszom, első fele szólt.
2010. jan. 5. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
ok
2010. jan. 5. 13:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!