Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen növényeket tarthatok...

Milyen növényeket tarthatok ilyen feltételek között?

Figyelt kérdés

0,54 W/L

Folyékony CO2 napi 4 ml

SERA flore plus

SERA florena

SERA flore daydrops

SERA florenette



2014. júl. 2. 22:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Sajnálom a sera tápokat nem ismerem, de próbálj meg egy vizi hortenziát, az gyorsan szokott nőni közepes fényen is, co2 nélkül ha a növény felső leveleit hagyod ráfeküdni a víz tetejére.
2014. júl. 3. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Platypus ***** válasza:
Teljes sera kollekció, bátor kísérlet :) Amennyiben tényleg tudják ezek a tápok, amiket ígérnek, akkor ez egy nagyjából rendben lévő mikroelemes tápozás. Túl gyors növényeket nagy mennyiségben ne vegyél, mert lehet belőle makroelemhiány. Közepes fényigényig játszanak nálad a növények, rengetegből választhatsz. Az én kedvenceim: Sallangos vízipáfrány, vízi petrezselyem, lándzsás vízipáfrány, Cryptocoryne fajok, Bacopa, Rotala, a mohák közül a szingapúri és a weeping, Pogostemon helferi...stb.
2014. júl. 3. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Esetleg tudnátok ajánlani más tápokat?
2014. júl. 3. 11:01
 4/4 A kérdező kommentje:

Van már egypár növényem és ezeket az anya vette nekem,mert mondtam neki,hogy vegyen(én nem voltam vele,mert el van törve a lában).Vett 4 féle növényt és még volt egypár.Tehát most van:

Egeria densa

Ludwigia repens

Jávai moha

Valiznéria

Gömbmoha

Anubias 2 féle

Barclaya longfolia

Echinodorus schlueteri (leopárd)

Bacopa caroliniana(ebben nem vagyok biztos,mert 0,36 W/L is szépen nött,mondjuk volt virága is)

Ezek közül melyik fog megmaradni?

2014. júl. 3. 11:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!