Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Betta / Sziámi harcoshal...

Betta / Sziámi harcoshal betegség?

Figyelt kérdés
Ivadékokkal kapcsolatban kérdeznék, február végén születtek, maradt még nálam 4 halacska, a többit elajándékoztam, mert szép nagyok voltak. Viszont ebből a maradék négyből kettő elég nyomi. Még nem találkoztam ilyennel, az oldalán lebeg a víz tetején egész álló nap, nem is nagyon úszkál, kajáért odamegy, de ennyi. Sérülés nincs rajta. Ezt kb. 1 hónapja vettem észre rajtuk. Olyan mintha talán kinövés is lenne a fejüknél és a hátukon, ami még a szemüket is elnyomja egy kicsit, nincs akkora szemük, mint a többinek. Genetikai hiba, vagy mi lehet? Ki fogja nőni? köszi

2014. júl. 10. 10:46
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Facen se kaptál választ

itt talán kapsz?

2014. júl. 10. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
akvárium méret? szűrés? többi hal? vízértékek? (hőmérséklet, ph, keménység)?
2014. júl. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
40 literesben vannak, nincs más velük, ebben nevelkednek, értékek, víz minőség jó, szűrés jó. Ezért gondolom azt, hogy genetikai hiba lehet. A testvérei amik már nincsenek nálam, azok kb. 3 centisek, míg ezek csak kb. másfél..
2014. júl. 11. 11:01
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha kezdettől fogva lemaradtam a társaikhoz képest akkor nagyon valószínű hogy genetikai rendellenesség, illetve még kikelés előtt sérülhettek akár mechanikailag. Ha nagyon nem életképesek akkor tégy velük belátásod szerint, de nem hiszem hogy betegség lenne emögött.
2014. júl. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!