Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 2 napja vettem egy bettát de...

2 napja vettem egy bettát de nem tudom milyen nemű mer venni akarok mellé még egyet és az nem jó lenne ha összeverekednének Megtudnátok mondani milyen nemű?

Figyelt kérdés
Az a baj hogy képet lehet nem tudok de itt a leírása: piros színű nagyok az úszói és amikor a tükröt elé rakom akkor felbotzolja magát szerintem hím de nem vagyok benne biztos

#Bettám
2014. júl. 10. 17:49
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Mind1 megtartom a rokonomnak is ekkora van nekik is jó nagyra kifejlődött
2014. júl. 10. 19:52
 12/18 anonim ***** válasza:
61%
Ostoba állatkínzó.
2014. júl. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Aki írta az ostoba állatkinzó akkor cseszd meg vegyèl 200 ezerè akváriumot jó ugy hogy ne mondjad te nem normális biztos neked olyan nagyon jó helyen vannak, meg neked biztos ìfy dobálod ki a pènzt
2014. júl. 10. 21:58
 14/18 anonim ***** válasza:
43%

Tudod kérdező, vitorláshalat nem kötelező tartani. Viszont ha már magadhoz akarsz venni bármilyen állatot az a minimum, hogy utána a tartásának és ha nem tudsz neki megfelelő körülményeket biztosítani egészen egyszerűen nem veszed meg. Hőböröghetsz akármennyit, ezt te cseszted el.

A kifejlett vitorláshalak optimális esetben 10-15 cm hosszúak viszont vannak vagy 20 cm magasak és mint a sügérek úgy általában, territoriálisak. A kérdés, az hogy előbb döglenek-e meg a pocsék tartási körülmények miatt, mint ahogy megtépnék az izgi hosszú úszókkal rendelkező bettádat.

2014. júl. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
ez egy dedos, csodalnam ha meglenne a 8 általanos.. Na nekem igazabol tok8, ugyis hamar elpatkolnak a vitik, meg a bettát is jol osszeverik elotte, grat :) max 1 évet adok de sztem hmarabb elviszi valami betegseg :) minden jot, penzt meg tényleg ne szorjál az állataidra hisz azért vettdd hogy birtokold őket nem hogy gyönyorkodj bennuk ;D
2014. júl. 11. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Az én rokonaimnak is van zebrasávos sügere 100 literbe én még se tartanám őket ekkora akváriumba. Attól mert más kínozza az állatot az szerinted téged is feljogosít rá? Inkább neked kellene őket is jobb belátásra bírnod, h próbálják meg a megfelelő körülményeket kialakítani, ha már háziállatot tartanak. Ha az a célod, h kínozd a halaidat akkor csak hajrá jó úton jársz.
2014. júl. 11. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
A bettát nem verik meg ●_● amugy is barátságos vele ja ès a vitorlàsok jól el vannak.. meg megveszdm 500 ft èrt és utána meg ingyen adjam el ez nem is eladás hanem oda adom csak úgy..
2014. júl. 11. 12:07
 18/18 Lucca0313 válasza:
Az OLXen, a Jófogáson stb. vannak elég jó áron nagyobb akváriumok. Ezt tudom ajánlani. A vitorlás is, mint a többi hal amúgy alkalmazkodik a környezetéhez, úgyhogy ha látsz megfelelőt, akkor se nagyon kell sietned, de azért jó lenne nekik egy nagyobb.
2014. aug. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!