Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Vizcserekor kell emelni a...

Vizcserekor kell emelni a bejuttatot táp, mennyiségét? /GA micro- macro/

Figyelt kérdés
2014. júl. 15. 21:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem kell emelni, a G.A oldalán van egy táblázat ami a heti választott vízcsere mellett írja menyi táp kell naponta, abba bele van kalkulálva a heti vízcsere is, ez neked is megvan használatiban.
2014. júl. 15. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A táblázatban szereplő ml/nap/20 liter vízbe bele van kalkulálva a vízcsere is.


[link]

2014. júl. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nekem elég kicsi a fényem az nem baj akkor is annyi kell?
2014. júl. 16. 07:04
 4/6 Platypus ***** válasza:
Kevés fény mellé nem is biztos hogy jó választás ez a táp. Mindenképpen jóval kevesebb kell, mint a gyári, különben a növények nem veszik fel a nitrátot. Azonban a GA oldalán is szerepel, hogy fél adagnál gyengébb adagolást nem javasolnak. És neked ez is bőven sok lehet. Gyenge fény mellé sokkal szerncsésebb táp a profito vagy bármelyik kommersz márka.
2014. júl. 16. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem anno 0,8 wattos világítás mellett ment a GA micro-macro-easy carbo (előírásnak megfelelő mennyiség), és soha nem volt alga problémám. Persze a megfelelő szűrés is nagyon fontos.

Egyébként én nem szoktam többet adni vízcsere után, minden nap ugyanaz a mennyiség megy.

2014. júl. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2014. júl. 17. 08:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!