Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Vízmelegítő nélkül, elélnek-e...

Vízmelegítő nélkül, elélnek-e halak?

Figyelt kérdés

Az igaz hogy ha egy akváriumban nincsen vízmelegítő,akkor a víz hőmérséklete meggyegezik a szoba hőmérsékletével.


Ill. az előző kérdésem,hogy elélnek e nélküle a halak?(itt főleg plattira és szifóra gondolok!)


2010. jan. 9. 08:22
1 2 3
 11/21 Salx Narval ***** válasza:
Az attól függ, hogy milyen halad van,és, hogy mennyire hideg a víz.A 23fok, amit írt egy válaszoló, már sok halnak elég.A Xszifonak tökéletes, a plattinak határeset . [link]
2010. jan. 10. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 Salx Narval ***** válasza:
2010. jan. 10. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 Salx Narval ***** válasza:
2010. jan. 10. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 Salx Narval ***** válasza:
Bocsi elbénáztam a linket,egyszerre akartam küldeni.Tehát mint látod, ezeknek a halaknak nem fontos a fűtés, ha a szoba fűtött és nem túl hideg a víz.
2010. jan. 10. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat/ad!

Sokat segítettél!

2010. jan. 10. 11:20
 16/21 anonim ***** válasza:
Első válaszoló,Te egy hisztis állat(P betüs szót nem engedik sajnos... vagy.Remélem azért nem kezdtél sírni.Anyád is szelektálhatta volna a gyerekeit...Te tuti "menhelyen" kötöttél volna ki.További jó állatkínzást.A kérdezőnek bocsi h azt feltételeztem nincs fűtője.Az ismerősödnek meg mond meg hogy kell,ha trópusi halai vannak,és jó körülményeket akar teremteni.1 válaszoló: ha a fűtőszál mellett 23fok van,lehet hogy meg kellene próbálni bedugni a konnektorba,vagy kicserélni.
2010. jan. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2010. jan. 10. 17:55
 18/21 anonim ***** válasza:

Neked meg a fejedben lévő tekervényeken kellene állítani!


Kérdező: na látod! pont az ilyen hőzöngős "állatvédőkről" beszéltem!


Ha egyszer miattuk fog tönkre menni a díszállattartás, még ők lesznek elsőként felháborodva, hogy még egy guppit sem tarthatnak, mert a törvény tiltja!


Csak röhögni tudok az ilyen tudatlan embereken!


És tudod, hogy miért lehet így beszélni itt? Mert még az adminok és a moderátorok is röhögnek rajtad!

2010. jan. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,de több negatívumos választ nem kérek!
2010. jan. 11. 18:17
 20/21 anonim ***** válasza:
Én anélkül tartom őket. Mindig figyelem a hőmérőt, soha nem megy 24 fok alá a hőmérséklet. Van melegítő, ha kellene, bekapcsolnám, de eddig úgy láttam, hogy nem kell.
2010. jan. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!