Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » CPO-nak milyen zöldségeket,...

Gergo1998 kérdése:

CPO-nak milyen zöldségeket, egyéb élelmiszereket adhatok táp mellé?

Figyelt kérdés
2014. júl. 19. 15:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom ki mit ad nekik, én próbáltam sok mindent, inkább azt nehezebb felsorolni, hogy mit nem esznek meg.


Gyakorlatilag bármilyen zöldség amit otthon esztek, főztök , van, állagra olyan legyen, hogy könnyen bele tudj nyomni egy gyufa szálat, addig kell főzni, párolni amíg magától lesüllyed az akva aljára.


Főtt, párolt, (teljesség igénye nélkül) uborka, répa, paraj, cukkini, sütőtök, borsó, alma, retek, saláta ..... akármi


Példa az uborkát 1-2 percre beteszem micróba, kiveszem, lehűl utána szépen le süllyed, kicsit képlékenyebb lesz, répát azt tovább kell főzni, kb 5 perc, hagyni kihűlni, saláta, leveles zöldség csak éppen leforrázni.


Bármit próbálhatsz.

2014. júl. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ó ezt benéztem, nem cpo rákom van, hanem rc, bocs.


De szerintem ugyanaz, ők sem válogatósak, próbálgasd előbbiek szerint a zöldségeket.

2014. júl. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ mindenképp Kiprobálod pár zöldséget
2014. júl. 19. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!