Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ti az akváriumba szánt cserepe...

Ti az akváriumba szánt cserepet hogyan szoktátok félbevágni?

Figyelt kérdés
2014. júl. 24. 12:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Amikor ideiglenesen össze kellett hoznom egy búvóhelyet, fogtam egy virágcserepet, odaadtam barátomnak, meg adtam a kezébe egy fogót is, mondtam neki törjön ki belőle egy darabot. Tört rá egy lukat aztán beállítottam az akváriumba.
2014. júl. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Salx Narval ***** válasza:
Ha konkrétan félbe akarod vágni, akkor kellene egy sarokcsiszoló és valaki, aki használni is tudja. Léteznek vasfűrészbe fogható üvegvágó huzalok is, ezekkel is hamar kettévágható. Ha csak nyílás kell, akkor elég egy harapófogó és egy ügyes kezű ember, az éleket vasreszelővel lekerekítheted. Nem akarlak kritizálni, de nagyon bénán mutat egy akváriumban a virágcserép, jobb megoldás is létezik. Ha csak az ívatómedencébe kell, akkor nem szóltam semmit.:D
2014. júl. 25. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

már megvan köszi:)

amúgy de rendes akváriumba kell de majd be lesz futtatva vmilyen növénnyel,

kell a halaknak vmilyen bujkáló :)

2014. júl. 25. 08:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!