Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hogy tudom megetetni a betámat...

Hogy tudom megetetni a betámat? Kb mennyit eszik egy beta?

Figyelt kérdés
eddig egyedül tartottam a lány betámat kb 3-4 hónapja él egyedül eddig szép nagyra nőtt ,úgy alakult hogy hozzám került még egy nőstény gondoltam összerakom őket ő még kicsike eddig nem is volt gond elvoltak csak most volt etetés és a nagyobbik alig hagyta enni 2 szúnyog lárva darabot tudott enni ennyi elég lesz neki vagy próbáljam meg reggel is mikor a másik pihen?

2014. júl. 24. 21:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Szórjál két helyre nekik kaját így az egyik míg itt eszik, akkor a másik talán amott tud eszegetni. inkább legyen éhesebb mint hogy pocsékba menjen az eledel, ami a vizet szennyezi. Nekem egy volt mindig, nem vette el senki a kaját tőle.
2014. júl. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
próbáltam a kicsi nem igazán ismerte meg a kaját (gondolom eddig mást kapott) addig a nagy megette az övét és jött a pici fejadagjára is ...azért gondoltam hogy reggel is megpróbálom mert olyankor a nagy mindig pihent eddig
2014. júl. 24. 22:08
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem beta, hanem betta.
2014. júl. 25. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Salx Narval ***** válasza:
Kell pár nap amíg megszokja az új helyet, addig semmi baja nem lesz egy kis koplalástól, utána már ő is megszerzi a maga élelmét. Természetesen érdemes több helyre szórni a kaját és inkább többször keveset, mint egyszer sokat.
2014. júl. 25. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!