Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Kigyógyult a halatok a hasvízk...

Kigyógyult a halatok a hasvízkórból?

Figyelt kérdés
2010. jan. 10. 13:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerencsére igen, Sera Baktopur Direct rendeltetésszerű használatával.
2010. jan. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az enyémet most kezelem de még Sera Bactopur directtel, de még semmi javulást nem látok, pedig már 3. napja kezelem. Úgy tűnik, meg kell ismételnem a kezelést.
2010. jan. 10. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
15:31-es válaszolónak: a tanácsadó füzet szerint amelyik halak láthatóan duzzadtak, és a szemük kimeredt, át kell telepíteni egy külön akváriumba, és ott dupla adag Baktopur Direct-tel kell kezelni őket.
2010. jan. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
a mienk szétdurrant...
2010. jan. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
én 2 napja kezdtem(sera bactopur d-vel) a kezelést 10 literes akváriumban van és egy tabletta 5-ét raktam be neki nem tudom mennyire súlyos... a szeme nincs úgy kidülledve csak egy kicsit szétállnak a pikkelyei és nem tud úszni csak fejjel lefelé lebeg néha-néha megy egy kört, az elején nagyon puffadt volt most már nem annyira és olyan mintha remegne (?) . Szerintetek ráférne egy kicsit több gyógyszer ? köszi a válaszokat
2010. jan. 10. 21:55
 6/7 Salx Narval ***** válasza:
2010. jan. 11. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem, ha már nincs annyira felpuffadva, felesleges a dupla adag gyógyszer! Továbbra is kezeld az útmutatóban leírt módon, jobbulást a haladnak!
2010. jan. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!