Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Van egy nagy úszógyertya...

Van egy nagy úszógyertya tartóm, és érdekelne, hogy van e olyan hal, vagy vízi élőlény, ami kibírja az ilyen fajta körülményeket?

Figyelt kérdés
Vagyis vígan eléldegél míg felette égnek a gyertyák?
2010. jan. 10. 17:08
 1/5 anonim ***** válasza:
lehet hogy vígan éldegél addig amíg egy forró viaszcsepp véletlenül el nem találja...
2010. jan. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
jesszus, nem tudom van-e ilyen hal, szerintem nincs, de nem tartom jó ötletnek....
2010. jan. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
78%

Undorítóan giccses ötlet. Ráadásul a halak csipkedik a víz tetején úszó dolgokat, így keresnek kaját maguknak, ezzel megbillentenék az úszógyertyát és a vízbe ömlene a viasz.

Kreatív-hobbi boltokban gyönyörű üvegfújt halakat lehet kapni, amhez damillal van kötve egy üvegbuborék, így a vízben úszik az üveghal, a buborék meg lebeg a színén-nagyon szép, mintha igazi hal lenne benne-inkább ilyesmit ajánlanék!

2010. jan. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az akváriumnak csak részben az a célja, hogy az embereknek tetsszen. Fontosabb a halaknak megfelelő, az eredeti élőhelyükhöz hasonló bioszférát teremteni.

Nem mellesleg megjegyzem, ez utóbbi az akvarisztika célja.

Úgy vélem te nagyon messze állsz ettől a "rangtól".

2010. jan. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Salx Narval ***** válasza:
Állatot semmiképp,ne tegyél ilyen edénybe, max vízinövényt.De szerintem, hagyd úgy, ahogy van.Esetleg díszítsd kövekkel,kagylókkal stb.Én szeretem a kreatív embereket, de azért ez durva,még gondolatnak is.
2010. jan. 11. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!