Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Miért halnak meg a halaim?...

Miért halnak meg a halaim? Már 8 halam meghalt és nem tudom hogy miért.

Figyelt kérdés
A farkuk meg volt csonkítva mielőtt meghaltak de nincs az akváriumba olyan hal amely bánthatná őket. Az akvárium 50l mindennel felszerelve. Mit tegyek?

2014. júl. 28. 20:01
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Nem érted, hogy az egészet elrontottad az elejétől kezdve?

Olvasd el ezt: [link]

Ezekből tarthatod a csapvizet is eltűrő fajokat az akváriumodban: [link]

2014. júl. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Nem több napig kellett volna, hanem 3 hétig. Soha ne higgy az eladónak.
2014. júl. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
Azért nem értem mert sera halkereskedésben vásároltam töb ilyen ujságot elolvastam a helyes betelepitésről és miután betelepítettem őket egy hónapig nem is volt probléma de aztán történtek a dolgok. A csap víz kén tartalma miatt adtak valami cseppet amely jó erre
2014. júl. 28. 20:34
 24/27 anonim ***** válasza:

Amíg nem vagy hajlandó válaszolni a feltett kérdésekre, nem fogsz választ kapni.

Szóval elölről:

A szűrő pontos típusa (nem a márkája) hogy milyen teljesítményű.

Milyen halak voltak benne, és melyikből mennyi.

Vízcseréket milyen időközönként csináltad, és mennyit cseréltél.

2014. júl. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
egyszerű, ekkora akiba egyfajta halat rakj és max 10db ot 5cm re növőkből, heti 20-30% vízcsere, felolvasztott fagyasztott eleséggel etess főleg, és olvass utána nagyon de nagyon a dolgoknak, ennyi :)
2014. júl. 29. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat egy ismerős már megoldotta a problémámat
2014. júl. 29. 10:24
 27/27 anonim ***** válasza:

Gyakorlatilag a boltban tanácsolt akváriumokba természetes jelenség a halak pusztulása, a sera tanácsadó füzete papírcsákót hajtogatni jó, legyet csapkodni rövid.


A konkrét okra valószínű nem vagy kíváncsi, 26 kommentnél még nem árultad el a szűrő típust, a halak száma is rejtély.


Ha tovább pusztulnak, (bár a barátod megoldotta) kezd úgy, hogy válaszolsz a feltett kérdésekre, illetve leírsz mindent pontosan amit csinálsz az akva körül, minden gondozási műveletet, szerintem bárki kiszúrja majd, hogy mit csinálsz rosszul ami miatt pusztulnak a halaid, mert pusztulni fognak továbbra is az biztos.


Én nem válaszolok majd, türelmes vagyok de valószínű fel lehet szerelni a téli gumkat az autóra 300 komment körül mire elárulod milyen vízben takarítod szűrőt, vagy milyen ajzatod van, mivel etetsz, menyi vizet cserélsz hetente, mi a halak száma fajonként stb


Ha ezután válaszolsz valószínű akkor sem az adatokat, gondozást fogod mondani, hanem valami mást.

2014. júl. 30. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!