Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Külső szűrő, pl egy tetra tec...

Külső szűrő, pl egy tetra tec ex 1200 mennyire hangos? Nem szekrényben lenne, hanem egy asztal alatt, amin az akvárium van. ALUDNI lehet tőle?

Figyelt kérdés
2014. júl. 31. 22:18
 1/5 anonim ***** válasza:
nekem atman van, 60-150literig való ez asszem :D de semmi hangja nincs, komolyan csak ha odarakom a fülem a dobozra akkor hallom kicsit, viszont ugye ha nyomod a buborékot vagy az esőztetést annak lesz hangja, de igazából sztem az ilyen márkásabbak csöndesek is, a névtelenek meg hangosak , legalább is én így látom :)
2014. júl. 31. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A mostani belsőmön is van esőztetés, vagy azért az nem ugyanaz? Vízcsobogást hallani, de az már nem zavar
2014. júl. 31. 22:45
 3/5 anonim válasza:
Szia, nekem is ex1200-as van otthon, és szinte hangja sincs. Szép csendesen búg, de egyáltalán nem zavaró.Egy darab polifoam-ot tegyél a szűrő alá és akkor még annyi hangja sem lesz.
2014. aug. 1. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az esőztetőt tedd a vízbe, és állísd felfelé, h fordozza a vizet, akkor is old be elég oxigént és úgy egyáltalán nem hallani.
2014. aug. 1. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
király, köszönöm!!
2014. aug. 1. 09:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!