Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Tengeren milyen csalival...

Tengeren milyen csalival horgásszak?

Figyelt kérdés
Holnap megyünk horvátországba még soha sem horgásztam tengeren ,mit tegyek a horogra?egyéb praktikák is érdelkelnek.Köszönöm!

2014. aug. 2. 21:24
 1/2 A kérdező kommentje:
Ja és milyen fajta halakra számíthatok?
2014. aug. 2. 21:24
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem horgásztunk még tengeren, de a helyedben megkérdezném ott a helyi horgászokat, vagy a horgászboltot h mivel szoktak. Bár én nem láttam ott horgászt, mert a tengereken hajórol szoktak, vagy csónakról, mi azt nem nagyon látjuk a partról. Vagy megpróbálhatod műcsalival, vagy felvágott haldarabokkal is. Nem tudjuk azt sem, hogy milyen halak vannak ott, de biztos több hal van mint itt és gondolom mindegyiket mással lehet megfogni. Csak ha cápát fogsz, ne te próbáld kiszedni a horgot a szájából :D
2014. aug. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!