Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Szeretnék elkezdeni 2 hét...

Szeretnék elkezdeni 2 hét múlva horgászni és nem tudom milyen horgászbottal+orsóval, csalival, horoggal, úszóval horgásszak. Valami olyant mondjatok amit próbáltatok már és bevált. Amit meg szeretnék horgászni az olyan 10-15m (Sebes-Körös)!?

Figyelt kérdés
Valaki???:)
2013. jún. 8. 21:35
 1/2 cscs12 válasza:
milyen halra?
2013. jún. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Botról és orsóról nem tudok nyilatkozni.

Orsóra vegyél egy 100-150 m damilt, mondjuk 0.25-0.30-ast.

Itt szétágazik az út.


1.Fenekezés


Kell etetőkosár vagy lapos ólom (békés/ragadozó halra?)mondjuk lehet egy 12-es horog mellé és forgókapocs és bottartó.


2. Úszózás


kell hozzá pár 0.5-8 grammos úszó sörétólom tobbféle méretben és horog(14-8ig attól gügg milyen halra lenne és bottartó se rossz.


3.


Ott akár még pisztrángot is találhatsz elsősorban műlegyezéssel tudán őket megfogni, de nem vagyok benne otthon, szóval erről inkább nem nyilatkozom.


4. Pergetés(nem ajánlom )


Akár kellhet drótelőke (attól függ milyen halra mész),

villntó, gumihal, twister stb. és forgókapocs.


Ezek közül én a fenekezést és az úszózást ajánlanám.

2016. aug. 26. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!