Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Az édesvízi törpe cápát a...

Az édesvízi törpe cápát a nevéhez híven édesvízben kell tartani? Valakinek van ilyen állata?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy ilyen állatot.A gondozására lennék kíváncsi:)

2014. aug. 5. 10:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Attól függ mit nevezel törpe cápának. Mi a normális neve?
2014. aug. 5. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Platypus ***** válasza:

Angolul rengeteg áramvonalas édesvízi halat "shark"-nak neveznek. Ezek pont ugyanúgy nem cápák, ahogy a jellyfish sem hal.


[link]


Hogy melyik akar a törpe lenni azt nem tudom. Az igazi cápákhoz képest mind törpe. A többi édesvízi akváriumi fajhoz képest viszont nagy méretű fajok.

2014. aug. 5. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Banditacápa :)
2014. aug. 5. 14:13
 4/8 anonim ***** válasza:

Az tengeri hal és 60-80 cm hosszú.


[link]

2014. aug. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

itt is van róla leírás

[link]

Csak egy dolgot nem értek. Ezt mért hívják cápának? Szerintem nem hasonlít rá.

2014. aug. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Platypus ***** válasza:

[link]


Az sehol sem édesvízi. 1.020-1.025 sósűrűség mellett tartható. Ez picit alatta van az óceánok átlagának, de teljesen átlagos tengeri akváriumban.

2014. aug. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:) akkor maradok a törpe gömbhalnál
2014. aug. 5. 22:04
 8/8 Dioxyde ***** válasza:
hát nem tudom de ez a link amin van leírás róla nekem nem stimmel 150-200 literben 2-3 hal simám tartható és 60-80 centire nőnek a 112 lityós akváriumom hossza csak 80 centi ...na mindegy hát van sok különleges hal válassz másfajtát én 1,5 milláért láttam albínó elefánthalat:D
2014. aug. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!