Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Szerintetek milyen? (kép lent)

Aquafan kérdése:

Szerintetek milyen? (kép lent)

Figyelt kérdés

[link]

Még nincs kész , szeretnék még venni holnap nővényt a bal oldalra.

Milyen halakat tehetek bele?Ilyen az akvárium (szett): [link]



2014. aug. 18. 21:06
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ja és elfelejtettem oda írni , hogy elevenszülőket nem szeretnék.(egy hal üzlet van a városba és nincsenek extrém halak sajnos)
2014. aug. 18. 21:08
 2/11 anonim ***** válasza:
1 pár ramirezit
2014. aug. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Jó lesz ez!

Egy fekete karton háttérnek szerintem még kell. Égett a világítás a kép készítésekor, nekem nagyon sárgás színűnek tűnik, bár lehet csak a fényképen. Milyen fénycső van a szettben?

2014. aug. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Cool White 4800K
2014. aug. 18. 21:42
 5/11 anonim ***** válasza:

Egy ilyen 6500 K-nak fehérebb, szebb színe lenne:

[link]


De most 24-éig zárva van a tungsram bolt.

2014. aug. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A 65K-s fénycső csere mindenképpen, de a 15W elég kevéske. Pár gyorsan növő kis igényű növényt elbírna, segítenek az akvárium beállásában. Nekem furcsa a sötét talajon a fehér szemcse, de ez szubjektív dolog.A fához képest elég alacsonyak a kövek. Egyébként nem rossz az, kitartást, sok sikert! Jó lesz ez :)
2014. aug. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Ma telepítettembe.6db zebra dánió és 2db törpe gurámipár
2014. aug. 19. 14:24
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem rossz az akvárium, alakulnia kell.


A fénycsöved semmi, 860-865 fénycsövet vegyél, 6400-6500 kelvinest, villamossági boltban olcsón megúszod, a tetőt a fénycső alatt fényterelőzd ki tükörfóliával, alu szalaggal.


A szűrő nagyon gyenge, nem lesz elég főleg nem gurámikhoz, száraz kaját ne adj nekik, inkább artemia, krill, mehetne, fagyasztottan sok akvarisztika árulja.


Én még el tudnák képzelni pár háttérnövényt, indiai vizicsillag, hólyagos vizikelyely is megmarad, csak nem kell nagyra hagyni a leveleket, mindig le kell vágni a legnagyobb leveleket alul.


A vallisneriával kapcsolatban egy tanács, tedd egy pet palack alájába, ásd be az aljzatba, így tudsz rajta fordítani később ha kell.


72 literesnél már számít merre kezd el terjeszkedni, jön majd egy kicsi inda a rizómából valamerre, az indán nagyon tekerni nem tudsz, leválasztani a kicsi növényt nem célszerű, irányba tudod majd fordítani a növényt ha pet palackba van ültetve, 5-7 cm távolságba jönnek majd a kicsi növények.

2014. aug. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ez egy leválasztott vallisneria lánc: [link]


Ilyen az ültető tál, amit irányba lehet fordítani: [link]


[link]

2014. aug. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszi. :)
2014. aug. 20. 21:52
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!