Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen érdekes, izgalmas...

Milyen érdekes, izgalmas halakat ajálnátok? 500 literes társas akváriumba?

Figyelt kérdés
olyat szeretnék ami nem túl nagy, tehát melette tarthatóak kisebb halak is, főleg amasonas tájit szeretnék, aminek elég a sima csapvíz :)
2014. aug. 23. 12:50
 1/6 anonim ***** válasza:
70%
Nagyobb L-es harcsák, vöröstorkú sügér és geophagus fajok(bár ők nekimehetnek a pici halakat, de nem vérengző ragadozók). Ami nem az amazonasban él és szívesen tartanám, azok a nagyobb szivárványhalak, de nekik keményebb víz kell.
2014. aug. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Aquafan válasza:
0%
Tarts guppit annak jó a csapvíz! -.-"
2014. aug. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Aquafan válasza:

Na de hülyeséget félre téve, a csapvíz is lehet nagyon kemény vagy nagyon lágy.Mérd meg a csapvized paramétereit(ph,NK).Utána nézz olyan halakat amelyeknek ez az igénye.

Mert attól,hogy kiírod , hogy csapvíz" majdnem minden lakóhelyen más és más.

2014. aug. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
ja értem bocsi :) szegedi vagyok kb 7-7,valamennyi a PH és olyan 10-11kh ha jól olvastam, most ilyen vízparaméterek mellet van egy 100literesem, és csak kíváncsi voltam milyen halfajokat ajánlanátok ekkora akiba :) mert nem szeretnék nagy halakat max 20centiseket, inkább csapatosakat néhány sügérfélével de azért érdekel az ízlésetek hátha valami új fajról szerzek tudomást amire eddig nem is gondoltam :)
2014. aug. 23. 18:16
 5/6 anonim ***** válasza:
Jó neked itt a víz pH értéke 9.(falun)Ezért muszály lágyítanom a vizet.
2014. aug. 23. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Aquafan válasza:
0%

Ha sügereset szeretnél akkor ilyet tehetsz


- [link] ebből 4


- [link] ebből is 4


- [link] ebből 1-2


sok bújkáló,kő és erős külső és belső szűrő,és kemény levelű növények.


Persze itt még néézelődhetsz [link]

2014. aug. 23. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!