Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hol lehet szerencsen sziámi...

Hol lehet szerencsen sziámi harcoshalat venni akár tenyésztőktől is?

Figyelt kérdés
2010. jan. 16. 09:00
 1/7 anonim válasza:

Szinte minden kisállatkereskedésben lehet kapni őket, néhány éve én is ott szereztem az enyémet.

Ha még nem tartottál ilyen halat, érdemes előtte tájékozódni, nem könnyű ezzel a fajtával, rendkívül érzékenyek minden apró-cseprő változásra.

2010. jan. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nekem volt régebben de azt nem szerencsen vettem aztán 3-4 éve nincs akváriumom most szeretnék megint csak nemtudom h hol vegyek
2010. jan. 16. 17:13
 3/7 anonim válasza:
0%
Ha csak egy harcoshalat szeretnél, akkor vegyél gömbakváriumot. Vígan elél benne, én így tartottam, nem tudom, hogy neked milyen akváriumban volt. Keress fel kereskedéseket nagyobb városokban, esetleg keress rá tenyésztőkre a neten.
2010. jan. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát régebben elég nagy téglalap volt de most gömböt akarok
2010. jan. 16. 19:24
 5/7 anonim ***** válasza:
A gömb akvárium állatkínzás, a törvény is tiltani fogja hamarosan, hogy ilyet adjanak el!
2010. jan. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

17:23 Akkor élj vígan két négyzetméteren egész életeden keresztül, és nem fogsz ilyeneket állítani.


A kérdezőnek: ne vegyél gömbakváriumot!!! Ahogy az előző válaszoló is mondta, állatkínzás. Ha már mindenképp új akváriumot akarsz, vegyél téglalap alakút.

2010. jan. 17. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A gömb akváriumban depis lesz a halak többsége. Én néhány hete vettem egy fiú és egy lány bettát, nagyon jól kijönnek egymással. Szépen berendezett akváriumban nagyon elégedettek. A neten olvasgattam róluk és bizony van ahol kimondottan nekik tartós élettérnek árulnak 14*14 cm-es mini akvárium kockákat. Azt hiszem aki így akarja őket tartani, még ha csak tenyészti is elég kínzás ez is !
2010. jan. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!