Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Honnan jönnek ezek az élőlénye...

Honnan jönnek ezek az élőlények az aksimba?

Figyelt kérdés

Tegnap vettem néhány garnélát, és ma egy kb 1 mm nagyságú, átlátszó, garnélára emlékeztető úszású izét láttam az aksimban!!! Ikrás garnélát kaptam volna?

(Ma felesben esővízzel csináltam a vízcserét, de forralva, szűrve tettem csak az aksiba, nem hiszem, hogy innen jönne.)

Ezen kívül az aksim falán egy petecsomó van. Csak 1 csigám van, de a csiga ugye nem tudja tárolni a spermát? Ebben a petecsomóban fehér valamiket látok, vagy 20 db-t. Mi lehet? (Minden növény 2 másodperces hipófürdő után került be, hal még nincs, a garnikat is a velük érkezett víz nélkül raktam a helyükre. Az aljzatom sósavaztam, kavicsokat kifőztem.) Honnan ezek a lények??



2014. aug. 25. 16:06
 1/6 anonim ***** válasza:
24%
Mit keres garnéla az akkumlátorodban ???
2014. aug. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
54%
Ilyenről még nem is hallottam, ez nagyon durva.
2014. aug. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

A petecsomó a csigáé.

A garnéla lehetett petés, előfordul.

2014. aug. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

#1 Hallod, egy pillanatra majdnem elhittem, de most látom, hogy ezt a poént nem most követted el először.


#3 Jut eszembe, a "nyeregnek" a garni feje mögött, a bőre (jó, nincs neki, de nem ugrik be jobb kifejezés) alatt kell lennie?

2014. aug. 25. 16:58
 5/6 anonim ***** válasza:
A hasa alatt van.
2014. aug. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
kisgarnélák és csigapete valóban, viszont szerintem hülyeség hipózni bármit is
2014. aug. 26. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!