Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Azt, hogy mennyi kicsit szül...

Doruss kérdése:

Azt, hogy mennyi kicsit szül egy guppi, befolyásolja az, hogy mekkora az akvárium?

Figyelt kérdés

54 literes akváriumban van három guppi, három neonhal és három szumátrai. Két guppi szülni készül, és valószínű, hogy a többiek is szaporodni fognak, mert mindegyikből van nőstény meg hím is, és elég gyakran vonulnak félre...

Csak mert félek, hogy túlszaporodnak.


2010. jan. 16. 13:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nem halászod ki a kis guppikat, akkor a többiek megeszik(guppik is), nem lesz gond a túlszaporodás.
2010. jan. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azt tom h megeszik, és elkülönítem őket, nincs szívem hagyni hogy megegyék a többiek... Pont ezért félek a túlszaporodástól.
2010. jan. 16. 15:53
 3/4 anonim ***** válasza:
Én soha nem vettem ki a nőstényeket, mégis elszaporodtak. Annyit szülnek, hogy egy pár biztos megmarad, ha van helyük elbújni.
2010. jan. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ha elszaporodik, akkor meg leadod az állatkereskedésben. mi leadtunk vagy 30-at még növényeket is kaptunk érte +1 másféle halat.
2010. jan. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!