Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » A terhes guppim mikor vegyem...

A terhes guppim mikor vegyem ki a nagyok közül? (többi lent)

Figyelt kérdés
A guppim kb. 3 hete terhes. Most a nagy aksiban van de szerintetek körübelül mikor rakjam be a kicsibe a nyagy 180 litres abba most van 6 lány 4 fiú guppim a kicsi akvárium pedig 80 literes szerintetek az jó lenne nevelő akinak vagy ha lehet elég a piciknek egy befőttesüveg mert a nagyra igaz nincsen szükségem de az szerintem a piciknek nagyon nagy inkább vennék egy kicsi aksit. kb. 40-50 kishalnak mekkora aksit vegyek majd ahogy nőnek bekerülnek elsőnek a 80 asba aztán a 180 asba amikor már nagyobbak lesznek lécci irjatok nagyon nagyon fontos szerintetek holnap mekkora aksit vegyek a kicsiknek???
2014. aug. 27. 11:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Te jó ég, kicsivel több vesszőt és pontot kellene használnod, akkor elsőre is megértenénk...


Befőttes üveg nagyon kicsi, a 80 literesbe tedd, ha mindenképp külön akarod rakni őket. Én egyébként simán hagytam a 103 literes akváriumomban, nagyrészük túlélte.


40-50 kishal biztosan nem fog megmaradni, ennyit nem is fog szülni. Egyébként úgy veszünk akváriumot, hogy a halak hosszának minden centijére 1 liter víz, de minimum 50-60 liter.

2014. aug. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
oké belerakom a 80 as ba
2014. aug. 27. 19:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!