Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most vagyok 16 hetes lassan...

Most vagyok 16 hetes lassan 17 és nagyon feszül a pocim meg ahhoz képest nagy is. Ha oldalra fordulok oldalra billen ha ülök akkor meg fáj a hátam meg a melleim is nagyok és nyomja a hasam. Ez normális?

Figyelt kérdés

ekkora hasam van:


[link]



2013. máj. 17. 20:51
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

az oldalam is fáj:S

szurkál meg olyan mintha tele lennék levegővel de nem vagyok mert szedem az espumisant és semmi hatása

2013. máj. 17. 20:56
 2/12 anonim ***** válasza:
Úh, jól megnőtt máris a pocid, normális sajnos hamar megnőtt a hasad és a gerinced leterhelte hirtelen.... Espumisan nekem semmit sem ért, de neked szerintem nem a puffadástól ekkora, lehet majd leáll a poci növekedés és nem nő ilyen ütemben:-) boldog babavárást!
2013. máj. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nekem is nagy hasam volt és nagyok a melleim is.

Nekem a mellem alatt és a hasam tetején ahol "összeértek" úgy szúrt,hogy nem bírtam ülni.Nem kaptam levegőt.

Sajnos normális.:(

2013. máj. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Most azért kicsit megnyugodtam köszi
2013. máj. 17. 22:05
 5/12 anonim ***** válasza:
normális. azért feszül a hasam, mert folyamatosan nő a méhed, tágul a bőr, stb. nekem is billent oldalt fekve olyan 20 hetes kortól. jó hír, h ettől még nem biztos, h végig így lesz. most, 30 hetesen jobban bírom oldalt, mint hónapokkal ezelőtt :)
2013. máj. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
hasad* :-)
2013. máj. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
sajna mind normális! magnéziumot szedj mindenképpen!!!
2013. máj. 18. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szia! Holnap leszek 17 hetes. Teny, hogy nincs ekkora hasam, vagy nem tunik ekkoranak, mivel sztem a vekonyaknak nagyobbnak tunik. Nekem jo nagy fenekem van. Amikor lapos a hasam, nem zavar, most viszont elol gomb es hatul gomb, egy nagy GOMB vagyok... A melleim is oriasiak 75C-rol D-re kellett valtanom, meg sosem vokt D-s melltartom... Nekem is maszkal a hasam, ha oldalt fekszem, ha haton, akkor durvan bekemenyedik, szoval azt mar kerulom. Ulve is megfajdul... Es a doki tegnap kozolte, h dietazzak (no edesseg, krumpli, rizs, feherkenyer), mert sok az eddigi 3 kg hizas... :-/
2013. máj. 18. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

[link]

Ezt most fotoztam. Sztem Te sokkal csinibb vagy!! A pocid novekedese pedig lehet, h egy idore leall majd... Fiut vagy lanyt varsz?

2013. máj. 18. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szia, ismerős a probléma! :) Bár én ikreket várok, 18 hetes vagyok...a hasam nekem is ekkora, talán kicsit nagyobb. Én is vékonyka vagyok és a folyamatos méh- és hasfeszülést én is érzem. Szedem a magnéziumot, 600 mg naponta, ez kicsit segít. Oldalt is fájt a hasam, annyira, hogy nem tudtam felegyenesedni vagy ülésből felállni. Az orvos azt mondta, hogy hirtelen akkorát nőtt a hasam, hogy a beleim még nem tudtak elhelyezkedni! Én Lefaxot szedek erre.

Oldalt alvás. Párnát teszek a hasam alá, így annyira nem húzza a súly lefele!

A melleim nekem is megnőttek, 75 E-s melltartó már kicsi... Ez van... :) :) :)

2013. máj. 18. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!