Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Rákok de hogyan?

Rákok de hogyan?

Figyelt kérdés
112 literes akvárimum van, black moly, guppi, zebra dánió, fekete fantom lazac, kék neon, páncélos harcsa (6 darab), illetve kettő anci egy nagyobb hím illetve egy kisebb nőstény... Milyen rákokat tudtok ajánlani? természetesen kellő búvóhelyet rakok be még a jelenlegi mellé is... egy nagyon minimális algám is van szóval táplálék is lenne bőven nekik, milyen fajtát és mennyit ajánlatok bele?
2014. aug. 31. 15:03
 1/7 anonim ***** válasza:
CPO rákot de az is elkaphatja a kisebb halakat azért, vagy garnélát, azok jól meglennének szerintem, bár lehet nagyon túl van telepítve az akváriumod, milyen a szűrésed és miből mennyi hal van?
2014. aug. 31. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
jahh garnélára gondoltam, nem rákot akartam írni.. szóval akkor javítanám, milyen garnélákat ajánlatok nekem ..:) Igazándiból teljesen jó a természetes körforgásom, szép víz, egészséges halak növények, semmi veszekedés az akváriumban, pár hallal lehet több van a kelleténél, így első látásra, de becsapós ugyanis, szépen eloszlik van aki a vízfelszínen tartozkodik (dániók) van aki vízközt és vannak akik fenéken, szóval ilyen miatt nem aggódok..:)
2014. aug. 31. 15:13
 3/7 A kérdező kommentje:
csak garnélákat szeretnék, jól is néznek ki hasznosak is, de milyet ajánlatok bele és mennyi?:)
2014. aug. 31. 15:16
 4/7 anonim ***** válasza:
Már így is túl sok halad van(és az igényeik se egyeznek), ne tegyél semmilyen rákot, a mostani halakból adj el néhányat.
2014. aug. 31. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
de a halaim teljesen jól megvannak, miért nyúlnék bele egy jól működő akváriumba ilyen téren ,ami szép egészséges, a halak jól elvannak? na meg persze miért függ össze ez a rákokkal?:OO
2014. aug. 31. 15:28
 6/7 anonim ***** válasza:

Miért függ össze??!!

Szerinted a garnélák fotoszintetizálnak? Ugyanúgy terhelik a vizet. Előbb csinálnék egy víztesztet, (nitrit, nitrát, ammónia) mielőtt bármilyen állatot beleraknék.

2014. aug. 31. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Dioxyde ***** válasza:
Szerintem a nagy anci amúgy is kárt tenne a garnélákban,nekem régen volt egy nagy, az az alma csigáimat kajolta be.
2014. szept. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!