Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » A kis halakat mikor lehet át...

A kis halakat mikor lehet át tenni a nagyokhoz?

Figyelt kérdés
Eddig volt két akváriumunk.Az egyik az 54 literes,a másik pedig 120l.A kisebbik akváriumba vannak kb.2cm-es mollyk (nem rég születtek).A nagyobbik akváriumba van 3 algaevő,pár db molly,egy vitorlás hal,2 zebrás hal és 2 pézsmateknős.Most lett csináltatva egy 450l akvárium.Az lenne a kérdésem,hogy a két akváriumba lévő halakat össze lehet e engedni a 450 literes akváriumba?A 120 literes akváriumba lévő halak már a 450 literesbe vannak tegnap óta.
2014. szept. 8. 13:24
 1/6 A kérdező kommentje:
A kicsi akváriumba a kicsi mollyk mellett még van 3 molly és egy algaevő.
2014. szept. 8. 13:27
 2/6 anonim ***** válasza:
Akkor ha már nem fér be a vitorlás száján. A zebráshal,ha dánió akkor vegyél még belőle mert csapathal. Legalább legyenek 8-10-en.
2014. szept. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Remdben.köszi.
2014. szept. 8. 14:18
 4/6 Dioxyde ***** válasza:
Teknőst halakkal tartani nem jó ötlet szerintem inkább őket rakd külön először.Mégiscsak a táplálék állata a hal :)
2014. szept. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Már meg vannak a teknősök kb 1 éve.Eddig még nem tűnt el hal. :D
2014. szept. 9. 17:59
 6/6 anonim válasza:

Az igen! Nem eszi meg őket? Nekem is volt egy teknősöm régen, és a közeli kis tóhoz jártam zsemlével, meg ksihálóval halakat fogni neki. 4-5cm-es kishalakból hazavittem vagy 50db ot, és kb. 24 óra alatt megette az összeset. Addig nem pihent amíg meg nem ette az összeset. :)

Olyan is volt, hogy elszaporodtak a guppyk valami brutálisan, és akkor azokból is kapott párat.

2014. szept. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!