Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Holnap mennék a Bettámért...

Holnap mennék a Bettámért kibír 45 perect a hidegben míg hazaérek?

Figyelt kérdés
Esetleg valami melegentartási ötlet?
2010. jan. 18. 19:53
 1/10 anonim ***** válasza:
Én belecsavartam a vizes zacskót egy vastag sapkába, és még azt körbetekertem a sálammal. Otthon pedig nyilván - de ezt te is tudod - a zacskóval együtt tettem a vízbe, addig, amíg át nem vette a zacskóban lévő víz az akvárium hőmérsékletét.
2010. jan. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
kicsit cibzározd ki a kabátod és tedd be a kabidba a zacskót(vagy amiben viszed a halat) így nem fog annyira kihűlni. Én is így szoktam :)
2010. jan. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Tedd be egy üres hűtőtáskába a zacskót, ott lassabban fog lehűlni a vize.
2010. jan. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2010. jan. 18. 20:08
 5/10 A kérdező kommentje:
Persze írhattok még ötleteket :)
2010. jan. 18. 20:17
 6/10 anonim ***** válasza:
A semminél az ujságpapír is több.De én is sapka,sál kesztyü meg mindent körétekerek,de mivel tudod hogy holnapmész vigyél egy angy zacsit és abba teszed a halat és pakold körbe törölközőkkel.
2010. jan. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
én ilyen termocuccal szoktam melegen tartani. Zacsi amibe színes folyadék meg egy fém lap úszkál, megpattintod a fémet és a folyadék megszilárdul közben hőt ad le, kb 1 órán keresztül melegít
2010. jan. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én aranyhalat úgy vittem hogy egy műanyag vödör aminek a tetejét le lehetett zárni, beleraktam táskámba körbe raktam rongyokkal, persze figyelni kell hogy ne fogyón el az oxigén én ezért raktam bele 2 gömbmohát és tele raktam vízzel a vödröt
2010. jan. 19. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Salx Narval ***** válasza:
Tulajdonkép bármi jó, ami szigetel.Ruha, papír, habszivacs, szivacs, termó szatyor vagy táska, ezeket kombinálni is lehet, attól függően, hogy mi van otthon.
2010. jan. 19. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Végül Faterommal hozattam haza :D de a válaszokat köszi
2010. jan. 19. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!