Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Akvarista.hu új oldala mikor...

Akvarista.hu új oldala mikor lesz "normális"?

Figyelt kérdés

Visszasírom a régit mert az új egyelőre borzalmasan átláthatatlan.

Tudom, hogy idő kell nekik és megértem de hiányzik a régi jól megszokott rendszer.


2014. szept. 15. 01:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Azt csak a Jóisten tudja fiam.
2014. szept. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
régen 2009-2011 amikor voltam még akkor nagyon jó volt , kb mint egy akvarista facebook :D de most elég kihalt, chaten sincs senki, régebben meg egyszerre akár 20an is, fotókat nem lehet normálisan nézni csak ha nagyon utánakutakodunk valaki után :D
2014. szept. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Pendulum92 ***** válasza:

Lesz ez még másképp :)


A rendszerbeli hibák után rá lesz feküdve a külsőre is, a használat pedig végre minden tekintetben működni fog.

2014. szept. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ma is nézegettem (szinte minden nap nézem) és még mindig "nehézkes" használni. Visszasírom a régit nem votl annak semmi baja. Tudja valaki minek kellett egyáltalán váltani?
2014. szept. 27. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!