Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ez normális a gurámiknál?

Aquafan kérdése:

Ez normális a gurámiknál?

Figyelt kérdés

Este lekapcsolom az akvárium lámpáját.Később ránéztem az akváriumra (felkapcsoltam a lámpát) és a gurámik az anubias leveleken fekszenek (1pár törpe gurámi).Ez normális?

(a zebradániók is kicsit le vannak lassulva).Reggelre pedig tiszta elevenek.



2014. aug. 22. 23:52
 1/5 anonim ***** válasza:
72%
A halak is tudnak aludni ez azért van,ne háborgasd őket.
2014. aug. 22. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
72%
igen, de ez nem is alvás mert nem csukják be a szemüket csak egy ilyen alfa állapot, nálam a boliviai törpesügérek fetrengenek a hasukon a homokban :D aztán reggel indul a bunyó területfenntartás és kajálás :D
2014. aug. 23. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
:DD
2014. aug. 23. 00:05
 4/5 anonim ***** válasza:
Nincsen szemhéjuk tehát nem tudják becsukni :3
2014. aug. 23. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Akkor van gond ha este nem ezt csinálják, én este ha botorkálok, kinyitom példa az akváriummal szembeni ajtót, felkapcsolom a helységben a villanyt, van pár világosabb halam így látni, hogy fekszenek az aljzaton.


Ha hever a gárda akkor nincs probléma, ha nem akkor valami nem jó.


Példa nem régi kérdés: (belefutottam én is)


http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__halak-akvarisztika__5..


Tehát annyit jelent a "fekvés", hogy biztonságban érzik a halak magukat, rendben van a vized, ellenkező esetben csapkodnak a halak, esetleg folyamatosan pipálnak, nyugtalanok.

2014. aug. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!